Nalasoo xiriir

Posted on

Shaqaalaha xafiiska

Afhayeen
Kati Kantonen
tel. 050 465 3077
kati.kantonen@somaliliitto.fi

Isku dubaridaha ururka
Mohamed Osman
tel. 050 522 5867
mohamed.osman@somaliliitto.fi

Shaqaalaha mashruuca SORA
Marian Ismail
tel. 050 566 3318
marian.ismail@somaliliitto.fi

Jenni Kalilainen
tel. 050 569 6078
jenni.kalilainen@somaliliitto.fi

Project worker
Ahmednur Mohamed
tel. 050 468 1419
ahmednur.mohamed@somaliliitto.fi

Project worker
Hamda Muhumud
tel. 050 468 0667
hamda.muhumud@somaliliitto.fi


Maamulka

Gudoomiye
Arshe Said
tel. 044 344 9175
somaliliitto@somaliliitto.fi

Khasnaji
Abdule Mahamud
tel. 044 344 9176
abdule.mahamed@somaliliitto.fi

Gudoomiye kuxigeen
Rage Abdulrahman
tel. 0504085063
abdulrahman.rage@gmail.com

Xoghaye
Sadiyo Ali
tel. 046 669 4077
sadiyo.ali@somaliliitto.fi

Arimaha dhalinyarada
Ayan Ahmed
ayan.ahmed@somaliliitto.fi

Xoghayaha arimaha bulshada
Ahmed Abdallahi Imad
tel: 045 238 5449
mohamoud.imad@somaliliitto.fi

Kuxigeenka xoghayaha arimaha bulshada
Mohemad Musse Seraar
tel: 044 585 8032
m.seraar@somaliliitto.fi


Ururka Midnimada Soomaaliyeed ee Finland –
Suomen somalialaisten liitto ry

Haukilahdenkatu 2D
00550 Helsinki

Khariirada xafiiska


Facebooga ururka

Twitterka uruka

Instagramka ururka

YouTube


Xubin Ka Noqo (af Finnish)