Nalasoo xiriir

Posted on

Shaqaalaha golaha midnimada soomaaliyeed:

Iskuduwaha hawlaha ururada
Jama Ismail
tel. 050 522 5867
jama.ismail@somaliliitto.fi

Afhayeen
Kati Ruohonen
tel. 050 465 3077
kati.ruohonen@somaliliitto.fi

Iskuduwaha mashruuca SORA
Jenni Juvonen
tel. 050 569 6078
jenni.juvonen@somaliliitto.fi

Shaqaalaha mashruuca SORA
Ayan Axmed Rage
tel. 050 566 3318
ayan.ahmed@somaliliitto.fi

Xubnaha Guddiga fulinta
ee golaha midnimada soomaaliyeed:

Gudoomiye
Mohamed Ali Jama
tel. 044 344 9175
somaliliitto@somaliliitto.fi

Gudoomiye kuxigeen
Abdirahman Ibrahim Mohamed Ismail
abdirahman.ismail@somaliliitto.fi

Xoghaye
Khalid Sheiknur Abdulle
khalid.abdulle@somaliliitto.fi

Dhaqaalaha
Abdullahi Yalahow Abdi
tel. 044 344 9176
abdullahi.abdi@somaliliitto.fi

Xoghayaha arrimaha bulshada
Nadifo Ali Shador
nadifo.shador@somaliliitto.fi

Kuxigeenka xoghayaha arrimaha bulshada
Horio Abdulkadir Sheikali
horio.sheikali@somaliliitto.fi

Xoghayaha dhalinyarada
Faisal Hashi
faisal.hashi@somaliliitto.fi

_________________________

Addreska xafiiska

Haukilahdenkatu 2D (dabaqa 3aad)
00550 Helsinki

Khariidada