Nalasoo xiriir

Posted on

somaliliitto@somaliliitto.fi

Shaqaalaha golaha midnimada soomaaliyeed:

Iskuduwaha mashruuca SAVIOR

Nina Koivuniemi
tel. 050 566 3318
nina.koivuniemi@somalililiitto.fi

Shaqaale mashruuca SAVIOR 
Abdule Mahamed
tel. 050 569 6078
abdule.mahamed@somaliliitto.fi

Xubnaha Guddiga fulinta
ee golaha midnimada soomaaliyeed:

Guddoomiye

Ahmed Hassan
puh. +358 44 344 9175
ahmed.hassan@somaliliitto.fi

somaliliitto@somaliliitto.fi

Guddoomiye ku xigeen

Abdulrahman Abdi Rage
puh. +358 44 979 4865
abdulrahman.rage@somaliliitto.fi

Xoghaye
Bashe Ali Mohamed
tel. +358 40 073 5029
bashe.ali@somaliliitto.fi

Dhaqaalaha
Mukhtar Abdi Ismail
tel. 044 344 9176
mukhtar.ismail@somaliliitto.fi

Xoghayaha arrimaha bulshada
Omar Abdi Olow
tel. 045 226 7225
omar.abdi@somaliliitto.fi

Ku xigeenka xoghayaha arrimaha bulshada

Sugulle Said Salah
tel. 044 010 0751
sugulle.salah@somaliliitto.fi

Xoghayaha arrimaha dhallinyarada
Saed Abdulkadir
tel. +35845 144 7821
Saeed.abdulkadir@somaliliitto.fi

_________________________

Addreska xafiiska

Haukilahdenkatu 2D (dabaqa 3aad)
00550 Helsinki

Khariidada