Nalasoo xiriir

Posted on

Shaqaalaha golaha midnimada soomaaliyeed:

Isku-Duwaha mashruuca SAVIOR
minna.timonen@somaliliitto.fi
tel. 050 566 3318

Shaqaale mashruuca SAVIOR
Abdule Mahamed
tel. 050 569 6078
abdule.mahamed@somaliliitto.fi

Xubnaha Guddiga fulinta
ee golaha midnimada soomaaliyeed:

Guddoomiye

Mohamed Abdirahman Absiye
puh. +358 44 344 9175
somaliliitto@somaliliitto.fi

Guddoomiye ku xigeen

Abdulrahman Abdi Rage
puh. +358 44 979 4865
abdulrahman.rage@somaliliitto.fi

Xoghaye
Sadiyo Ali Mohamed
tel. 040 015 2819
sadiyo.ali@somaliliitto.fi

Dhaqaalaha
Khalid Sheiknur Abdulle
tel. 044 344 9176
khalid.abdulle@somaliliitto.fi

Xoghayaha arrimaha bulshada
Omar Abdi Olow
tel. 045 226 7225
omar.abdi@somaliliitto.fi

Ku xigeenka xoghayaha arrimaha bulshada

Sugulle Said Salah
tel. 044 010 0751
sugulle.salah@somaliliitto.fi

Xoghayaha arrimaha dhallinyarada
Bashe Ali Mohamed
tel. 040 073 5029
bashe.ali@somaliliitto.fi

_________________________

Addreska xafiiska

Haukilahdenkatu 2D (dabaqa 3aad)
00550 Helsinki

Khariidada