Yhteystiedot

Posted on

Yhteydenotot:

somaliliitto@somaliliitto.fi

Liiton työntekijöiden yhteystiedot:

Somaliperheen sujuva arki avioeron jälkeen (SAVIOR) -hankkeen projektikoordinaattori
Nina Koivuniemi
nina.koivuniemi@somaliliitto.fi
puh. +358 50 566 3318

Somaliperheen sujuva arki avioeron jälkeen (SAVIOR) -hankkeen projektityöntekijä
Shugri Mohamed
shugri.mohamed@somaliliitto.fi
puh. +358 50 569 6078

Turvalliset valinnat yhteisön tuella -hankkeen projektikoordinaattori
Päivi Kärnä
paivi.karna@somaliliitto.fi
puh. +358 50 370 3794

Turvalliset valinnat yhteisön tuella -hankkeen projektityöntekijä
Sugulle Salah
sugulle.salah@somaliliitto.fi
puh. +358 50 473 4358

Tiiminvetäjä ja samanlaiset mahdollisuudet nuorille (SaMaNu) -hankkeen projektikoordinaattori
Salahudin Elmi
salahudin.elmi@somaliliitto.fi
puh. +358 50 306 4287

Samanlaiset mahdollisuudet nuorille (SaMaNu) -hankkeen projektityöntekijä
Mohamed Hussein
mohamed.hussein@somaliliitto.fi
puh. +358 50 439 7526


Liiton hallituksen yhteystiedot:

Puheenjohtaja
Ahmed Hassan
puh. +358 44 344 9175
ahmed.hassan@somaliliitto.fi
somaliliitto@somaliliitto.fi

Varapuheenjohtaja
Abdulrahman Abdi Rage
puh. +358 44 979 4865
abdulrahman.rage@somaliliitto.fi

Rahastonhoitaja
Mukhtar Abdi Ismail
puh. +358 44 344 9176
mukhtar.ismail@somaliliitto.fi  

Sihteeri
Bashe Ali Mohamed
puh. +358 40 073 5029
bashe.ali@somaliliitto.fi

Nuorisosihteeri
Saed Abdulkadir
puh. +35845 144 7821
Saed.abdulkadir@somaliliitto.fi

Sosiaalisihteeri
Omar Abdi Olow
puh. +358 45 226 7225
omar.abdi@somaliliitto.fi


Huom!

Suomen somalialaisten liiton toimiston sisäänkäynti on J-ovella osoitteessa Opastinsilta 6A, 00520 Helsinki.