Yhteystiedot

Posted on

Liiton työntekijöiden yhteystiedot:

Järjestötoiminnan koordinaattori
Mohamed Osman
puh. 050 522 5867
mohamed.osman@somaliliitto.fi

Tiedottaja
Kati Kantonen
puh. 050 465 3077
kati.kantonen@somaliliitto.fi

SORA -hankkeen projektikoordinaattori
Jenni Juvonen
puh. 050 569 6078
jenni.juvonen@somaliliitto.fi

SORA -hankkeen työntekijä
Ayan Ahmed Rage
puh. 050 566 3318
ayan.ahmed@somaliliitto.fi


Liiton hallituksen yhteystiedot:

Puheenjohtaja
Mohamed Ali Jama
puh. 044 344 9175
somaliliitto@somaliliitto.fi

Varapuheenjohtaja
Abdirahman Ibrahim Mohamed Ismail
puh. 046 575 0610
abdirahman.ismail@somaliliitto.fi

Sihteeri
Khalid Sheiknur Abdulle
khalid.abdulle@somaliliitto.fi

Rahastonhoitaja
Abdullahi Yalahow Abdi
puh. 044 344 9176
abdullahi.abdi@somaliliitto.fi

Sosiaalisihteeri
Nadifo Ali Shador
nadifo.shador@somaliliitto.fi

Varasosiaalisihteeri
Horio Abdulkadir Sheikali
horio.sheikali@somaliliitto.fi

Nuorisosihteeri
Faisal Hashi
faisal.hashi@somaliliitto.fi

 


Huom!

Suomen somalialaisten liiton toimisto sijaitsee kolmannessa kerroksessa. Pääovelta ylös tulevat vain portaat, mutta tarvittaessa toimistolle pääsee myös sisäpihan kautta hissillä. Jos tarvitset hissiä, olethan yhteydessä henkilökuntaan.