Yhteystiedot

Posted on

Yhteydenotot:

palaute@somaliliitto.fi

Liiton työntekijöiden yhteystiedot:

Nuorten verkosto (NUVE) -hankkeen koordinaattori
Noora Viitala
noora.viitala@somaliliitto.fi
puh. 050 566 3318

Nuorten verkosto (NUVE) -hankkeen työntekijä
Abdule Mahamed
abdule.mahamed@somaliliitto.fi
puh. 050 569 6078


Liiton hallituksen yhteystiedot:

Puheenjohtaja
Mohamed Abdirahman Absiye
puh. 044 344 9175
somaliliitto@somaliliitto.fi

Varapuheenjohtaja
Abdulrahman Abdi Rage
abdulrahman.rage@somaliliitto.fi

Rahastonhoitaja
Khalid Sheikhnur Abdulle
puh. 050 408 5063
khalid.abdulle@somaliliitto.fi

Sihteeri
Sadiyo Ali
sadiyo.ali@somaliliitto.fi

Sosiaalisihteeri
Omar Abdi
omar.abdi@somaliliitto.fi

Varasosiaalisihteeri
Sugulle Salah
sugulle.salah@somaliliitto.fi

Nuorisosihteeri
Bashe Ali
bashe@somaliliitto.fi


Huom!

Suomen somalialaisten liiton toimisto sijaitsee kolmannessa kerroksessa. Pääovelta ylös tulevat vain portaat, mutta tarvittaessa toimistolle pääsee myös sisäpihan kautta hissillä. Jos tarvitset hissiä, olethan yhteydessä henkilökuntaan.