Yhteystiedot

Posted on

Yhteydenotot:

palaute@somaliliitto.fi

Liiton työntekijöiden yhteystiedot:

Nuorten verkosto (NUVE) -hankkeen koordinaattori
Noora Viitala
noora.viitala@somaliliitto.fi
puh. 050 566 3318

Nuorten verkosto (NUVE) -hankkeen työntekijä
Abdule Mahamed
abdule.mahamed@somaliliitto.fi
puh. 050 569 6078


Liiton hallituksen yhteystiedot:

Puheenjohtaja
Mohamed Ali Jama
puh. 044 344 9175
somaliliitto@somaliliitto.fi

Sihteeri
Khalid Sheikhnur Abdulle
puh. 050 408 5063
khalid.abdulle@somaliliitto.fi

Varapuheenjohtaja
Abdirahman Ibrahim Mohamed Ismail
abdirahman.ismail@somaliliitto.fi

Rahastonhoitaja
Abdullahi Yalahow Abdi
puh. 044 344 9176
abdullahi.abdi@somaliliitto.fi

Sosiaalisihteeri
Nadifo Ali Shador
nadifo.shador@somaliliitto.fi

Varasosiaalisihteeri
Horio Abdulkadir Sheikali
horio.sheikali@somaliliitto.fi

Nuorisosihteeri
Faisal Hashi
faisal.hashi@somaliliitto.fi


Huom!

Suomen somalialaisten liiton toimisto sijaitsee kolmannessa kerroksessa. Pääovelta ylös tulevat vain portaat, mutta tarvittaessa toimistolle pääsee myös sisäpihan kautta hissillä. Jos tarvitset hissiä, olethan yhteydessä henkilökuntaan.