Yhteystiedot

Posted on

Yhteydenotot:

palaute@somaliliitto.fi

Liiton työntekijöiden yhteystiedot:

Nuorten verkosto (NUVE) -hankkeen koordinaattori
Noora Viitala
noora.viitala@somaliliitto.fi
puh. +358 50 566 3318

Nuorten verkosto (NUVE) -hankkeen työntekijä
Abdule Mahamed
abdule.mahamed@somaliliitto.fi
puh. +358 50 569 6078


Liiton hallituksen yhteystiedot:

Puheenjohtaja
Mohamed Abdirahman Absiye
puh. +358 44 344 9175
somaliliitto@somaliliitto.fi

Varapuheenjohtaja
Abdulrahman Abdi Rage
puh. +358 44 979 4865
abdulrahman.rage@somaliliitto.fi

Rahastonhoitaja
Khalid Sheiknur Abdulle
puh. +358 44 344 9176
khalid.abdulle@somaliliitto.fi

Sihteeri
Sadiyo Ali Mohamed
puh. +358 40 015 2819
sadiyo.ali@somaliliitto.fi

Sosiaalisihteeri
Omar Abdi Olow
puh. +358 45 226 7225
omar.abdi@somaliliitto.fi

Varasosiaalisihteeri
Sugulle Said Salah
puh. +358 44 010 0751
sugulle.salah@somaliliitto.fi

Nuorisosihteeri
Bashe Ali Mohamed
puh. +358 40 073 5029
bashe.ali@somaliliitto.fi


Huom!

Suomen somalialaisten liiton toimisto sijaitsee kolmannessa kerroksessa. Pääovelta ylös tulevat vain portaat, mutta tarvittaessa toimistolle pääsee myös sisäpihan kautta hissillä. Jos tarvitset hissiä, olethan yhteydessä henkilökuntaan.